دکتر رضا امیرزرگر متخصص جراحی دهان، فک و صورت با گرایش جراحی‌های زیبایی و ترمیمی نواحی فک و صورت، فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران است. در حال حاضر دکتر رضا امیرزرگر عضو هیئت علمی بخش جراحی فک و صورت دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران و بخش جراحی فک و صورت بیمارستان سینا است.

دکتر امیر زرگر سابقه طولانی و درخشانی در زمینه بازسازی دهان و فانکشن جویدن را توسط ایمپلنت‌های دندانی و بازسازی نواقص فکی و افزایش قدرت و توان فک را با گرفتگی‌های مختلف جهت بازتوانی فانکشن جویدن را دارند.

همچنین ایشان دارای سابقه در زمینه‌ی اصلاح اسکت فک (جراحی ارتوگناتیک) و جراحی زیبایی بینی هستند. علاوه بر این جراحی زیبایی صورت از جمله لیفت صورت، لیفت پیشانی و ابرو به صورت اندوسکوپیک و مستقیم، جراحی اطراف چشم و پلک (بلفاروپسلایتب)، جراحی غبغب و تزریق ژل، بوتاکس و چربی را انجام می‌دهند.

جراحی‌های بازتوان صورت (Facial reanimation surgery) و پیوند عصب صورت در موارد فلج عصب صورتی از جلمه کارهایی هستند که توسط ایشان انجام می شود.

همچنین دکتر رضا امیرزرگر یک دوره جراحی سرطان‌های فک و صورت و بازسازی نواقص صورت و فکی ناشی از تصادفات و یا تومورها را در انستیتو و نیز یک دوره آناستوموز عروقی را در مرکز تحقیقات ارولوژی گزرانده‌اند.

دکتر سیامک مرادی فوق تخصص درد در کلینیک درد راد


درباره دکتر


دکتر سیامک مرادی فوق تخصص درد در کلینیک درد راد در تهران است. در بهترین کلینیک درد و مجربترین پزشکان در زمینه کنترل یا درمان انواع دردهای شایع در حال فعالیت هستند.
مشترک ما شوید


با عضویت در لیست مشترکین ما از آخرین اخبار مطلع شوید و در جریان همه خبرهای قرار بگیرید.تمام حقوق محفوظ است. طراحی توسط تک نئو