دکتر رضا امیرزرگر متخصص جراحی دهان، فک و صورت با گرایش جراحی‌های زیبایی و ترمیمی نواحی فک و صورت، فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران است. در حال حاضر دکتر رضا امیرزرگر عضو هیئت علمی بخش جراحی فک و صورت دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران و بخش جراحی فک و صورت بیمارستان سینا است.

دکتر امیر زرگر سابقه طولانی و درخشانی در زمینه بازسازی دهان و فانکشن جویدن را توسط ایمپلنت‌های دندانی و بازسازی نواقص فکی و افزایش قدرت و توان فک را با گرفتگی‌های مختلف جهت بازتوانی فانکشن جویدن را دارند.

همچنین ایشان دارای سابقه در زمینه‌ی اصلاح اسکت فک (جراحی ارتوگناتیک) و جراحی زیبایی بینی هستند. علاوه بر این جراحی زیبایی صورت از جمله لیفت صورت، لیفت پیشانی و ابرو به صورت اندوسکوپیک و مستقیم، جراحی اطراف چشم و پلک (بلفاروپسلایتب)، جراحی غبغب و تزریق ژل، بوتاکس و چربی را انجام می‌دهند.

جراحی‌های بازتوان صورت (Facial reanimation surgery) و پیوند عصب صورت در موارد فلج عصب صورتی از جلمه کارهایی هستند که توسط ایشان انجام می شود.

همچنین دکتر رضا امیرزرگر یک دوره جراحی سرطان‌های فک و صورت و بازسازی نواقص صورت و فکی ناشی از تصادفات و یا تومورها را در انستیتو و نیز یک دوره آناستوموز عروقی را در مرکز تحقیقات ارولوژی گزرانده‌اند.با کلمات کوتاه


دکتر سیامک مرادی فوق تخصص درد در کلینیک درد راد در تهران است. در کلینیک درد بهترین و مجربترین پزشکان در زمینه کنترل یا درمان انواع دردهای شایع در حال فعالیت هستند.
مشترک ما شوید


با عضویت در لیست مشتریکن ما از آخرین اخبار مطلع شوید و در جریان همه خبرهای قرار بگیرید.