اخبار و مقالات

وبلاگ

آخرین اخبار و مقالات دکتر سیامک مرادی را میتوانید از این قسمت دنبال کنید

moradi.jpg
۰۱/آبا/۱۳۹۹

درد کف پا یکی از تجربه های تلخی است که اغلب افراد در طول زندگی یکبار تجربه کرده اند . دردی که در هنگام راه رفتن یا بیدار شدن از خواب به حدی آزاردهنده است که فرد تمایلی برای گذاشتن پا روی زمین ندارد.
پا به علل متفاوتی دردناک میشود و برحسب اینکه علت درد چیست درمانی که برای بیمار در نظر گرفته میشود هم متفاوت خواهد بود .پاها ممکن است تا زمانی که صدمه نبینند زیاد به آنها فکر نکنیم! اما وقتی با کوچکترین مشکل روبرو می‌شویم، سریعاً به دنبال درمان می‌گردیم. یکی از شایع‌ترین نواحی پا که اغلب ممکن است ایجاد مشکل کند، کف پا است.

مشکل در پا با درد همراه است و فرد به خوب می‌تواند ناحیه دردناک را شناسایی کند. علت درد پا به موارد زیادی مرتبط می‌شود، اما مهم دستیابی به درمان مناسب برای رفع مشکل است. اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که درد شما در کدام ناحیه کف پا واقع شده است، سپس با شناسایی دقیق می‌توان درمان مناسب را تجویز کرد؛ با رسا همراه باشید.
با کلمات کوتاه


دکتر سیامک مرادی فوق تخصص درد در کلینیک درد راد در تهران است. در کلینیک درد بهترین و مجربترین پزشکان در زمینه کنترل یا درمان انواع دردهای شایع در حال فعالیت هستند.
مشترک ما شوید


با عضویت در لیست مشتریکن ما از آخرین اخبار مطلع شوید و در جریان همه خبرهای قرار بگیرید.